Lõuna-Australia

View listings

Realigro.co.ee on esimene rahvusvaheline kinnisvara otsingumootor, kus saate otsida Lõuna-Australia kinnisvara müügikuulutusi.

Lõuna-Austraalia on riik Lõuna-Austraalia keskosas.
Lõuna-Austraalia eripäraks on selle äärmiselt metsik loodus. Siin on Bunda kaljud, mis on 100 km kaugusel Austraalia lahe ääres, Nullarbor'i tasandiku hävitatud maa ja Simpsoni kõrbe punaste luited. Pealinn on Adelaide ja see on hüüdnimega "kirikute linn" ja tuntud oma rikkaliku kultuuripärandi poolest. See asub Barossa oru viinamarjaistanduste ja Fleurieu poolsaare kaitsealade lähedal.
Lõuna-Austraalia jagab piire teiste mandriosa riikidega ja põhjaterritooriumiga; seda piirab läände Lõuna-Austraalia, põhja pool Territoorium, Kagu-Victoria, Lõuna-Austraalia lõuna pool.
Lõuna-Austraalias müüdavate kinnisvarahindade ja eriti Adelaide kodude müügihindade tõus jätkub, viimased andmed näitavad, et mediaanväärtus on taas saavutanud rekordilise taseme.
Viimaste kvartaliandmete kohaselt on Adelaide'i maja keskmine väärtus jõudnud ajaloolise kõrguseni, kasvades viimase 12 kuu jooksul 3,87% ja 0,43% võrreldes eelmise kvartaliga.

Sellest kasvust hoolimata jääb Lõuna-Austraalia Austraalias kõige mugavamaks riigiks ja selles on palju positiivseid aspekte.

Holdfast Bay linn oli parimad tuludega omavalitsuspiirkond, kus kinnisvara väärtused kasvasid aasta jooksul 11,54% ja kvartaliga 13,87%.
Üle 10-aastase müügipinnaga, 2018. ja 2017. aasta teises kvartalis, olid St Georges ja Norwood Adelaide'i idapoolsetes äärelinnades ainsad äärelinnad, mis saavutasid ühe miljoni dollari keskmised. Samade kriteeriumide alusel kasvas suurim kasv Henley Beach, kinnisvara väärtused olid 23,46%.

Hiljutine uuendus Henley väljakul oli suur joonistuskaart ostjatele, kes on huvitatud Lõuna-Austraalias asuvast kinnisvara müügist.
See on oluliselt parandanud rannikualade elustiili ja pakub nüüd inimestele erakordset valikut kohvikuid, restorane, kauplusi ja baare ning mitmeid Lõuna-Austraalias asuva kinnisvara võimalusi.

Äärelinna asukoht, ranna lähedal, 5 minuti kaugusel lennujaamast, 10 minuti kaugusel Glenelgist ja linnast kergesti ligipääsetav, tegi selle uskumatult populaarseks paljude ostjate poolt, kes otsivad Lõuna-Austraalias müügiks mõeldud kinnisvara. Paljud idapoolsetes äärelinnades asuvad inimesed tahavad rannale taganeda, nii et äärelinnas on palju raha ja väärtused tõusevad kindlasti Henley piirkonnas.

Kõik lähedal asuvad äärelinnad kasvavad oma populaarsuse tõttu otse Seatoni, Fulhami ja Fulhami aedade kaudu

2005-2023 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB